Дисципліна покликана сформувати у студентів систему знань про теорію аргументації та юридичні спори, а також тренувати навички аналітичного, логічного та критичного мислення з метою їх належного використання у професійній сфері.
Після успішного вивчення навчальної дисципліни здобувач вищої освіти зможе:
- Формулювати висновки, розробляти рекомендації, демонструвати власне бачення шляхів розв’язання проблем у сфері правотворчої, правоінтерпретаційної та правозастосовної діяльності на основі аналізу даних вітчизняних, іноземних та міжнародних баз нормативних документів і судової практики.
- Аргументовано представляти власну позицію чи позицію клієнта, використовуючи практику Європейського суду з прав людини, інших міжнародних судових та арбітражних органів, теоретичні знання з міжнародного і національного права.
- Складати прощені проєкти документів (міжнародних договорів, процесуальних документів, пояснювальних записок, законів), вести дипломатичну й ділову кореспонденцію.
- Спілкуватись з професійних питань державною мовою, ефективно формувати комунікативну стратегію, демонструвати високий рівень правосвідомості і правової культури, усвідомлювати власну відповідальність за наслідки юридично значущих дій і рішень.